Продавець Lite Company розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
281 відгук
Останні дні BLACK FRIDAY 🔥Переглянути

Як правильно доглядати за меблями

 

 

 

Ми рекомендуємо розташовувати меблі з масиву дерева в першу чергу, в умовах, які є стабільними:

  1.  

    1. Розташовуйте дерев'яні меблі далеко від попадання прямого сонячного світла. Пам'ятайте, що прямі сонячні промені шкідливі для будь-якого типу меблів

    2. Не розташовуйте дерев'яні меблі поряд з будь-якими нагрівальними елементами (радіатори опалення, ел. обігрівачі тощо)

    3. Оптимальна вологість повітря і температура є одним з найважливіших критеріїв змісту дерев'яних меблів, а також паркету.

    4. Вологість повітря в приміщенні, де розташовується меблі з дерева повинна відповідати — 45-60% при температурі 18-25°С.

    5. Взимку, коли повітря в приміщенні стає нестерпно сухим! Саме зниження вологості повітря нижче гранично допустимого рівня є головною причиною передчасного старіння меблів і втрати її зовнішнього вигляду.

    6. Якщо вологість значно менше нижньої межі діапазону, наприклад, взимку, при включеному опаленні і закритих кватирках, вологість падає до позначки 15-20%, що відповідає вологості деревини всього 4-5% (при нормі 8-12%), це означає те, що деревина може трохи всохнути і можливо появі невеликих тріщин.

    7. Якщо вологість буде істотно вище 60%, наприклад, восени, в дощовий період, це означає те, що деревина, наситившись вологою, може трохи розбухнути.

    8. Для того щоб уникнути розсихання дерев'яних меблів або її дерев'яних елементів, рекомендується мати в приміщенні декоративні джерела вологи (акваріум, фонтан, кімнатні рослини тощо).

    9. . Меблі необхідно встановити на рівні поверхні.

    10. Не піддавайте предмети меблів невластивою навантаженні. Навантаження на предмети меблів повинна розподілятися рівномірно і не перевищувати допустиму норму. 

    Догляд за меблями. Для підтримки краси та довговічності меблів рекомендуємо дотримуватися таких правил:

    1. Основне правило догляду - витирати пил треба сухою ганчіркою, і доторкатися до поверхні тільки м'якою тканиною, - фланеллю, оксамитом, замшею або спеціальними ганчірочками, на упаковках які написано «для меблів».
    В деяких рідкісних випадках можна застосувати часткове протирання меблів вологою тканиною змоченою простим розчином води з додаванням мила.

    2. Берегти від попадання ацетону, розчинників та інших хімічних і чистячих речовин!

    3. Меблі з дерева слід берегти від різних механічних ударів

    4. Не використовувати миючі рідини і абразивні порошки, є ймовірність, що вони зможуть вступити в хімічну реакцію або подряпати лакове покриття. Від застосування таких коштів можливе псування лакового покриття, що призведе до прискорення старіння дерева!
    При покупці засобів для чищення та догляду за меблями з дерева, зверніть увагу на склад засобів.

    5. Не забувайте, що декоративні елементи меблів теж потребують правильної експлуатації і догляду, наприклад - елементи з металу, натуральної шкіри і ін. не люблять спеку, прямі сонячні промені, активні хімічні середовища, будь то кислотна або лужна, надлишку води, а так само холоду.

    Експлуатація меблів. Строк, протягом якого меблі зберігає красу і справність, значно залежить від умов її експлуатації за функціональним призначенням:

    1. Не варто ставити мокрі, холодні і гарячі предмети на дерев'яну поверхню вашої меблів, це може призвести до утворення білих плям на поверхні.

    2. Слід періодично змащувати рухому фурнітуру, різні направляючі, дверні петлі та ін. Деяку фурнітуру періодично слід заміняти на нову, наприклад – газ-ліфти, дверні доводчики, меблеві петлі з доводчиками в. ін. Слід вчасно замінювати износившуюся фурнітуру, щоб уникнути серйозних поломок частин меблів.

    3. Не забывайте периодически регулировать петли, замки и др. фурнитуру, а также периодически подкручивать крепеж, гайки, болты, шурупы и т.п.
     

    Хранение мебели. Деревянную мебель НЕ СЛЕДУЕТ хранить в следующих условиях:

    1. В сыром месте, влажность воздуха более 60%.

    2. В месте с температурой более 25°С, и местах попадания прямого солнечного света.

    3. Хранить мебель нужно на ровной поверхности в соответствии с ее расположением при эксплуатации, Например обеденный стол должен храниться на ровной поверхности, стоя на ногах, а не на столешнице или на боку.

    Важливо! При виникненні потреби в регулюванні, ремонті та реставрації, меблів рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання професійних рекомендацій і допомоги.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner