Продавець Lite Company розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
290 відгуків
Розпродаж товарів від Lite 🔥Переглянути

LOFT: від старих фабрик до стильних міських квартир

В даний час цей спосіб є основною тенденцією, яка стала надзвичайно популярною як у США, так і в Європі. Лофт-будинки в основному обирають творчі, волелюбні люди, які цінують практичність, креативність і мінімалізм. Незважаючи на те, що цей вид обробки за всіма канонами не має на увазі великий бюджет, він вважається одним із найдорожчих стилів в дизайні.

Зміст:

  1. Французький стиль в дизайні інтер'єру: загальні характеристики
  2. Відмінні риси інтер'єру будинку
  3. Освітлювальні прилади
  4. Меблі
  5. Квартири в стилі лофт
  6. Лофт кухня
  7. Вітальня
  8. спальна кімната
  9. ванна кімната
  10. Дитяча кімната
  11. Зона входу
  12. Заміський будинок в стилі лофт
  13. Лофт студія

Коріння лофта відбулися манхеттенських заводських районів 40-х років. Разом з швидким зростанням цін на землю в центрі міста промислові підприємства були змушені перенести виробництво в передмістя. Порожні будівлі були продані за копійки, і представники нью-йоркської богеми відразу скористалися цим.

У таких приміщеннях молоді художники і музиканти проводили виставки, створювали свої шедеври і розташовувалися на величезних просторах зі своїм творчим підходом. Вже до 50-м рокам ці квартири стали дуже популярними і значно подорожчали через зручного і вигідного розташування, простору і унікального міського шарму. Таким чином, занедбані виробничі і складські площі перетворилися на розкішні будинки в стилі лофт.

Після Сполучених Штатів світова криза вразив більшість європейських міст. Промислові будівлі звільнили центральні вулиці. Порожні приміщення стали перебудовувати в житлові квартири, орієнтуючись на нову шикарну тенденцію.

 

Французький стиль в дизайні інтер'єру: загальні характеристики

 

Слово «горище» буквально означає горище, мансарду, верхній поверх складу або фабричного будівлі. І дійсно, інтер'єри в стилі лофт спочатку нагадують майстерню або мануфактуру. Але якщо придивитися, можна помітити особливі унікальні особливості такого будинку і оцінити сміливий смак його власників.

Лофт - це завжди величезний відкритий простір. Зазвичай він займає площу не менше ста квадратних метрів і рясно наповнений природним сонячним світлом, пробираючись через широкі і високі вікна. Його основними відмінними рисами є високі стелі і відсутність будь-яких перегородок.

Коли ви перебуваєте в мансарді, ви можете легко побачити протилежний кут кімнати. У такому виробничому приміщенні тільки ванна кімната, спальня і підсобні приміщення ізольовані перегородками або стінами від основного простору. Туалет завжди прихований, а ванна може бути розташована прямо в спальній зоні.

Гармонійне поєднання різних архітектурних рішень є основною концепцією цього стилю. На горищі елементи минулого (необроблені цегляні стіни, старі рами, металеві сходи і вентиляційні системи) цілком природно виглядають поруч із сучасним обладнанням, практичними системами освітлення, хромованими деталями і дзеркалами.

Основні риси стилю лофт:

  • Вільний і відкритий макет. Мінімальне використання внутрішніх стін і перегородок - головний девіз стилю.
  • Високі стелі. Промисловий лофт пізнається, перш за все, завдяки його високим недосяжним стель в тандемі з дерев'яними або металевими балками, відкритими вентиляційними конструкціями або комунікаційними трубами.
  • Груба обробка стін. Велика кількість бетону, невимушена штукатурка і цегляна кладка - невід'ємний елемент, що підкреслює оригінальна промислове приміщення.
  • Світлі тони Незважаючи на деяку грубість і недбалість, сучасний лофт не передбачає занадто темних відтінків, які поглинають природне світло деталей. Щоб забезпечити максимальне проникнення сонця в приміщення, штори зазвичай не використовуються.
  • Каміни і печі. Традиційно вони служили для обігріву виробничих приміщень. З часом ці елементи стилю лофт стали його абсолютної родзинкою і міцно пов'язані з цим типом інтер'єру.
  • Сходи. Висота стелі і ширина приміщення зазвичай дозволяють обладнати другий мезонінний рівень. Наприклад, для спальні або робочої зони. Найпопулярнішими матеріалами для сходів є дерево і метал.
  • Функціональна меблі. Для цього стилю доречно поєднувати сучасну дизайнерську меблі з деталями «з минулого століття». Тони вибираються в основному нейтральними, з невеликим вкрапленням яскравих акцентів.

Типовий інтер'єр в стилі лофт - це великий відкритий простір з цегляними стінами, бетонною або натуральним підлогою, мінімальною кількістю меблів, яскравих аксесуарів і сучасних технологій. Згідно сучасній практиці, існує кілька варіантів стилю лофт:

  • Богемський. Особливості приміщення класичного заводу повністю збережені. Тим не менш, меблі та аксесуари вибираються творчо. Тут нові дизайнерські рішення поєднуються зі старими, потертими, немов випадково знайденими на смітнику, предметами інтер'єру. При створенні богемного лофта предмети мистецтва в декорі виходять на перший план. У такий грайливою і вільній атмосфері предмети мистецтва можуть бути різними і не обов'язково повинні відповідати один одному. В основному це авангардні картини, скульптури, ікебани та музичні інструменти.
  • Гламурний. Так званий гламурний лофт виділяється колірною палітрою. Прихильники цього типу лофт вибирають нетрадиційну комбінацію відтінків спектральних кольорів. Наприклад, це може бути сіро-коричнева або сіро-рожева схема. Особлива увага приділяється декору - світильники, люстри, світлодіодне освітлення, торшери. Часто додаються дзеркала в стилі бароко, великі рослини у бетонних горщиках і шкури на підлозі.
  • Industrial. Це найпопулярніший лофт в дизайні інтер'єру. Якщо ви хочете створити його в житловому будинку, наприклад, у квартирі або заміському будинку, варто створити атмосферу виробничої будівлі або заводський майстерні. Для цього використовують металоконструкції, вентиляційні труби, дерев'яні ферми, дроти. Меблі максимально функціональна, має прості геометричні форми.

Лофт ідеально підходить для любителів вільного простору, легкості і природного освітлення будинку. Звичайно, не кожен може мати абсолютно відкриту планування житла. Але можна додати основні елементи цього стилю практично в будь-який простір.

 

Відмінні елементи інтер'єру будинку


Для створення інтер'єру в цьому унікальному стилі ідеально підійде велика кімната без перегородок (або з їх мінімальним використанням), з величезними вікнами та типовими горищними бетонними або цегляними стінами. Весь простір має бути побудовано на поєднанні сучасних і старих (навмисно постарених) матеріалів, текстур і поверхонь. Уміло поєднуючи відмітні елементи стилю, навіть у невеликій квартирі з низькими стелями, ви можете додати трохи міського чарівності.

Стіни. Відкрите планування виключає наявність масивних внутрішніх стін. Їх можна використовувати тільки для ізоляції ванних кімнат, підсобних приміщень або спалень. Замість цього ви можете використовувати внутрішні перегородки, такі як скляні блоки, прозорі полиці, складні екрани. Крім того, меблі (кухонна стійка) або інший тип підлогового покриття можуть допомогти створити різні зони.

Що стосується фарби для стін в стилі лофт, вона повинна відповідати оригінальному індустріального стилю. Наприклад, всі несучі стіни з цегли або бетону без штукатурки. Вони також можуть бути грубо оштукатурені або випадково покриті білою або сірою фарбою на водній основі.

У типовій невеликій квартирі стіни викладені декоративною цегляною кладкою або дерев'яною дошкою. Покриття в такому інтер'єрі є табу. У рідкісних випадках винятком є шпалери, що імітують цегла або стару кам'яну стіну.

Підлога в стилі лофт. Бетон - це класичне підлогове покриття для виробничого цеху. Недоліком є те, що за своєю природою це досить холодно і не практично. В цьому випадку його можна замінити на:

  • Мозаїка бетонна;
  • Дерев'яна підлога (або імітує його ламінат);
  • Паркет;
  • Керамічна плитка (на кухні і в ванних кімнатах);
  • Штучний камінь або мармур.

Завдяки використанню різних матеріалів для підлоги, кухню або спальню можна відокремити від загальної житлової площі. Килими і килимки також можуть бути корисні для зонування.

Стеля. Беручи високі стелі, слід використовувати класичні промислові елементи: дерев'яна обробка, балки або ферми, вентиляційні труби. Якщо ви хочете втілити дух лофта в невелику квартиру з низькими стелями, то цього буде достатньо, щоб оштукатурити їх і пофарбувати в білий колір.

Вікна. Щоб наповнити кімнату хорошим кількістю яскравого сонячного світла, вікна повинні бути максимально більшими. Ідеальне поєднання для американського лофту - вікно в підлогу з інтенсивним міським пейзажем.

Віконні рами - в основному дерев'яні або покриті фарбою, що імітує дерево. Ні в якому разі не можна перевантажувати вікна шторами або тюлем. У такому лаконічному інтер'єрі будуть відмінно виглядати білі рулонні жалюзі з бавовни. Кращий варіант - вертикальні або горизонтальні жалюзі.

Зонування. Основою для створення мансарди є принцип вільного зонування. Свобода, світло і простір є основними цінностями стилю, які надзвичайно важливо зберігати при плануванні житла і розстановці меблів.

Для позначення функціональних зон можна використовувати перегородки зі скляних блоків, двосторонні полиці, підлоги або стіни різних кольорів. Меблі також є важливим елементом у створенні ілюзії зонування. Наприклад, диван допоможе відокремити столову від вітальні.

Щоб розвантажити житловий простір від зайвих предметів, особливу увагу слід приділити підсобних приміщень (комора, гардеробна, пральня тощо), Які ізольовані стінами.

Декор і аксесуари в стилі лофт. Рекламні плакати, графіті, фотографії, картини, вивіски, декоративні подушки, скульптури, оригінальні статуетки і вази - будь-які елементи декору на ваш смак допоможуть підкреслити унікальність і оригінальність інтер'єру. Наявність різних предметів дизайну зробить простір максимально повним і живим.

 

Освітлення LOFT

 

Лофт характеризується використанням різноманітних елементів освітлення. З допомогою великої кількості ламп ви можете не тільки ідеально освітити простір в темряві, але і зонувати його, підкреслюючи кожен житловий район окремо. Для великої кімнати використовуються наступні види освітлення:

  • Люстри. Масивна стельова люстра - досить незвичайний елемент для міського інтер'єру. Але навіть в кімнаті з грубої штукатуркою, прохолодним бетоном і необробленої цегляною кладкою люстра з металевим каркасом і скляним абажуром буде цілком доречною. Ця деталь підкреслює чарівність стилю і стане центральним акцентом вітальні або їдальні.
  • Підвісні світильники. Цей тип освітлення популярний не тільки завдяки своїй унікальності, але і функціональності. Завдяки вільно висить проводах вони часто використовуються в поєднанні з ланцюгами. Такі лампи можна легко опускати і піднімати до бажаної висоти, створюючи своєрідну гірлянду.

  • Торшери. Цей тип створить справжню атмосферу комфорту навіть в такому брутальному стилі, як лофт. Вітаються масивні пристрої з великими абажурами і неорганізованим силуетом (студійне світло, залізничний прожектор).
  • Світлодіодні світильники. Такий спосіб освітлення буде особливо вигідний в маленькій квартирі. Такий «чарівний» світло візуально полегшить простір і додасть йому об'єм.У такому просторому салоні основного світла може не вистачити при роботі за столом. У цьому випадку варто зробити вибір на користь оригінальної настільної лампи на гнучкій ніжці.
     

Меблі в стилі LOFT


Лофт - це стиль з мінімальним використанням меблів. В залежності від типу лофта (богемний, гламурний, індустріальний) він може бути ультрасучасною або антикварним. У такий підземної атмосфері поєднання старої та нової епох буде виглядати гармонійно. Таким чином, стильний шкіряний диван у вітальні може стати центральною точкою простору нарівні з розкішним столом і стільцями з дорогою оббивкою в обідній зоні.

Основними вимогами до меблів в цьому стилі є функціональність і мінімалізм. Наприклад, невеликі предмети (стільці, пуфи, крісла, столи, вішалки) можуть перебувати на колесах для безперешкодного переміщення по кімнаті. Використовуючи такі предмети, ви можете легко звільнити додатковий простір в будь-який час. Що стосується матеріалів, то традиційно перевага віддається шкірі, штукатурці, високоякісної деревини, сталі та алюмінію з хромованими вставками.

Важливо не розміщувати обладнання і меблі поруч зі стінами. Це призведе до відчуття порожнечі будинку, де житлові райони є одинокими острівцями. Високий шафа порушує візуальне єдність стилю лофт, тому його можна замінити на вішалки. Або краще не мати ніякого шафи, а зберігати всі речі в підсобних приміщеннях, нішах або ящиках під сходами.

Для спальні виберіть низьку ліжко в стилі лофт в світлих тонах. Наприклад, ліжко-платформа з тканинної оббивкою. Оригінальна металева ліжко або з необробленого дерева також може бути використана, щоб підкреслити лінію індустріального стилю.

Кухонні меблі в стилі лофт поєднує в собі різні фактури і матеріали. Грубі дерев'яні полиці гармонійно поєднуються зі скляним фартухом і глянсовим фасадом. Часто кухня сполучена з вітальнею, в даному випадку острів, барна стійка або диван допомагають розділити зони.
 

Квартира з інтер'єром в стилі лофт


Житло, переобладнане з приміщення майстерні, досить просте і невибагливе. Як правило, його не потрібно повністю перепланувати. Але спроектувати невелику студію або двокімнатну квартиру в стилі лофт досить складно. Насамперед, особливу увагу слід приділити переплануванні: частково або повністю знести несучі стіни.

Ви можете об'єднати декілька житлових зон (наприклад, кухню з вітальні), значно розширивши дверні прорізи. Широкі вікна на підлогу пропускають більше сонячного світла простір. Таким чином, він виявиться ширше і просторіше.

Вибираючи оздоблювальні матеріали, необхідно дотримуватися простоти і лаконічності. У вітальні на горищі ідеально підходить ламінат, що імітує дерево. Щоб відокремити цю зону від кухні, використовуйте велику плитку. Деякі стіни повинні бути залишені недоторканими, інші - випадково пофарбовані в білий колір або з цегляною плиткою. Не потрібно приховувати систему вентиляції, комунікаційні труби і дроти - вони створюють естетику цього звірячого горища.

 

Інтер'єр кухні в стилі лофт


Зазвичай кухня в стилі лофт досить невеликого розміру. Як правило, він розташований в одному з кутів вітальні. Інтер'єр кухні поєднує в собі велику кількість скла і хрому.

Центральне місце тут належить сучасному обладнанню: холодильник, посудомийна машина, духовка, кавоварка. Особливу увагу варто приділити гармонійному поєднанню дверей і меблевих фасадів.

Для їдальні краще вибрати сучасну мінімалістичні меблі. Низький антикварний буфет або дерев'яні різьблені стільці можуть слугувати яскравою особливістю інтер'єру.
 

Вітальня в стилі лофт


Головні акценти в інтер'єрі вітальні - великі вікна, дерев'яна підлога, грубі стіни і масивний стильний диван з високоякісної шкіри чи товстого текстилю. Простір поруч з диваном заповнено стільцями, пуфи і журнальним столиком. Основне правило розстановки меблів: уникати нагромадження. Книги і прикраси можна розміщувати на відкритих полицях або в нішах на стінах.


Лофт-спальня


Спальня - саме відокремлене місце в лофті. Зазвичай його відокремлюють від основного простору непрозорими перегородками або світлими стінами. Якщо дозволяє висота стелі, зону спальні можна розташувати на рівні мезоніну.

Спокійні кольори однотонних фарби можуть зробити кімнату більш комфортною. При цьому одну зі стін можна залишити недоторканою (бетонної або цегляної). Камін допоможе пом'якшити грубість міського стилю. Панорамне вікно або шафа з великим дзеркалом або глянцеві двері можуть візуально розширити маленьку спальню.

При бажанні спальня може бути прикрашена квітами і декоративними подушками. Важливо переконатися, що ці елементи не суперечать загальним стилем інтер'єру. Якщо ванна примикає до спальні, вони можуть бути розділені скляною перегородкою або просто зонированы тільки підлоговим покриттям.
 

Ванна кімната в стилі лофт


Можна оформити ванну кімнату в стилі лофт абсолютно по-різному: від витриманою еклектики до ультрасучасного сучасного стилю. Таким чином, це повинно бути засноване на виборі сантехнічного обладнання.

Неважливо, буде це вінтажний ванна на ніжках або сучасний багатофункціональний душ, обидва варіанти будуть абсолютно природними в цьому інтер'єрі. Легкі скляні полиці і дизайнерська раковина оригінальної форми можуть стати хорошим доповненням до кімнати.


Дитяча кімната в стилі лофт


Дитяча кімната - це унікальне місце в будь-якому будинку, тому що тут ви можете показати більшу частину своєї фантазії. Звичайно, кожен батько хоче, щоб його дитина відчувала себе комфортно і безпечно. Оскільки горище досить жорстокий, горище для дитини чи підлітка повинен бути розведений яскравими контрастними відтінками.

Основний акцент можна зробити за допомогою незвичайного килимка, крісла-мішка або скляного крісла, що звисає зі стелі. У той же час, спальна та робоча зони повинні бути максимально нейтральними. Їх можна розділити на екран або розташувати на двох рівнях.
 

Лофт вхід


Передпокою слід приділити особливу увагу, так як це перше, що бачать гості після входу в будинок. Інтер'єр входу або передпокою передбачає використання світлих тонів і яскравого освітлення. Для зручності можна використовувати шафу або приховані ніші для одягу.


Лофт в стилі заміського будинку


Проектувати заміський будинок в стилі лофт набагато простіше, ніж невелику квартиру. Великий відкритий простір ідеально підходить для відтворення атмосфери заводський майстерні.


Лофт студія


Невеликі горище студії дуже популярні в даний час. Використовуючи характерні елементи цього стилю, про яких ми згадували вище, ви можете вдало оформити навіть крихітний інтер'єр.

DomRom Company | Меблі з дерева

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner