Продавець Lite Company розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
267 відгуків
Новинки вже на сайті 🔥Переглянути

Шановні користувачі! На даний момент компанія Lite не може швидко опрацювати відповіді на ваші запити. За графіком роботи відсутній оператор, але будьте впевнені, що ми звяжемось з Вами якомога швидше.

ЯК ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ?

 

 

Найкращі варіанти - використовувати перероблену деревину або вибрати деревину, яка сертифікована.

Перероблена деревина

Використання переробленої деревини продовжує термін її служби, тому немає необхідності використовувати деревину з нових джерел.Крім того, вуглець, що міститься в цієї переробленої деревини, зберігається протягом усього строку служби нової установки.

Вторинна деревина рятується від зруйнованих будинків, старих будинків, сараїв, фабрик, складів, причалів, човнів та інших виробів з деревини.Його можна придбати у спеціалізованих постачальників деревини, колишніх у вживанні будівельних матеріалів, великих компаній по знесенню і майданчиків для знесення.

Прочитайте більше

Лісова Сертифікація в Австралії *

Лісова сертифікація розроблялася як спосіб демонстрації впровадження практики сталого лісокористування. Щоб ліс був сертифікований як стійко керований, аудит проводиться незалежним стороннім органом по сертифікації. В ході аудиту оцінюється практика управління лісами керуючого або власника лісу по стандарту сертифікації. Як місцеві ліси, так і плантації можуть бути сертифіковані.

Двома основними світовими органами з сертифікації лісів є Програма схвалення схем лісової сертифікації (PEFC) і Лісової опікунської ради (FSC). Як PEFC, так і FSC є міжнародно визнаними мережами сертифікації лісів, які забезпечують взаємне визнання регіональних та національних стандартів, що відповідають їх критеріям сталого лісокористування.

В Австралії керівники та власники лісів мають можливість сертифікувати свої ліси у відповідності з Австралійської схемою сертифікації лісів (AFCS), яка визнається в рамках PEFC, або FSC. AFCS використовує Відповідальний стандарт деревини в якості відповідного стандарту для сертифікації лесоуправления. Точно так само FSC запровадив національний стандарт FSC для Австралії в кінці 2018 року.

На міжнародному рівні близько 300 мільйонів гектарів лісів сертифіковані за PEFC і 195 мільйонів гектарів за системою FSC. В Австралії 26,8 млн. Га сертифіковане відповідальним лісом і 1,2 млн. Га за системою FSC. Ряд цих лісів сертифікований по обом системам.

Деревина і деревні продукти, отримані із сертифікованих лісів, відслідковуються по ланцюжку поставок з використанням сертифікації по ланцюжку поставок, що надається обома схемами сертифікації лісів. Це дає споживачам впевненість у тому, що купується ними деревне продукт надходить з стійкого і сертифікованого лісу. Для споживчих товарів потім вони маркуються номером сертифіката ланцюжка поставок.

Як і уряд Австралії, Planet Ark підтримує всі заслуговують довіри міжнародно визнані схеми сертифікації лісів, які забезпечують законне і стале управління лісами, і вважає, що вибір схем (и) сертифікації лісів є рішенням для власників / керівників лісами.

ДЕРЕВИНА КОРИСНА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я І ГАРНОГО САМОПОЧУТТЯ

Використання дерева в інтер'єрі будинку має очевидні фізіологічні і психологічні переваги, які імітують ефект від проведення часу на природі. Почуття природного тепла і комфорту, яке дерево викликає у людей, призводить до зниження артеріального тиску і частоти серцевих скорочень, зниження стресу і занепокоєння, поліпшення позитивного соціального взаємодії і поліпшення корпоративного іміджу.

Ці переваги особливо важливі для умов, в яких важко включити природу в приміщеннях, наприклад, у лікарнях, де суворі правила техніки безпеки і гігієни праці можуть запобігти присутність рослин, і в офісах, де з вікна відкривається вид на дороги і сусідні бетонні будівлі.

 

Західна Австралія приєдналася до Тасманії, щоб стати другим урядом штату в Австралії, яка прийняла Загальнодержавну політику заохочення деревини (WEP). Крім того, є два органу місцевого самоврядування (LGAs) і шістнадцять місцевих рад, які також прийняли WEP. Прийняття аналогічної політики в усьому світі неухильно зростає, включаючи Канаду, Японію, Францію, Фінляндію, Нідерланди та великобританія, які заохочують використання натуральних, деревних продуктів в будівництві.

Політика заохочення деревини в Австралії і в усьому світі

Що таке WEP?

WEP, як правило, вимагає, щоб деревина відповідального походження розглядалася, де це можливо , в якості основного будівельного матеріалу у всіх нових проектах будівництва та реконструкції. Як таке, воно не призначене для того, щоб бути драконівським, всеосяжним висловом, а скоріше прагне гарантувати, що деревина, принаймні, розглядається як основний структурний компонент в цих будівлях.

Чому уряду і ради повинні прийняти WEP

Деревина є єдиним основним будівельним матеріалом, який допомагає боротися зі зміною клімату. Це і природно поновлюваний, і багатий ресурс. Коли дерева ростуть, вони видаляють вуглекислий газ з атмосфери, відомий як зв'язування вуглецю. Коли дерево зібрано відповідально, вуглець замикається у деревині і залишається там протягом усього терміну служби будь-яких виробів, виготовлених з цієї деревини. Близько половини сухої ваги деревини становить вуглець.

Крім того, для виробництва і обробки деревини споживається значно менше енергії відомої як втілена енергія - порівняно з більшістю інших будівельних матеріалів, що дає виробів з деревини значно нижчий вуглецевий слід. В результаті деревина може використовуватися в якості замінника з низьким рівнем викидів для матеріалів, які вимагають виробництва більшої кількості викопного палива. Як правило, якщо ви конвертуєте один кубічний метр бетону в кубічний метр деревини, ви виключите викид в атмосферу приблизно однієї метричної тонни (1000 кг) вуглекислого газу.

Швидше і дешевше побудувати

Більшість будівель, що використовують деревину, виготовляються із збірних конструкцій і будуються набагато швидше, що економить ваш час і гроші. Таким чином, за рахунок будівництва з деревини ви не тільки скорочуєте викиди вуглекислого газу, але і скорочуєте час і вартість будівництва.

Приклади дерев'яних громадських будівель:

    

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner