
М'який стілець "Moretti" з натурального дерева для дому
- В наявності
- Код: *BS-0886
4 999 ₴
Для швидкої відповіді менеджера телефонуйте +380 (50) 760 14 40
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- ширина - 51 см.
- глибина - 47 см.
- висота посадки - 47 см.
- висота із спинкою - 87 см.
- Матеріал: дерево, тканина.
Відмінною рисою стільця є лаконічний зовнішній вигляд у сучасному стилі.

У вас є можливість вибрати стілець відповідно до ваших уподобань. У нашому каталозі представлено 30 різних відтінків тонування дерева, які дають змогу бачити текстуру матеріалу, а також понад 200 відтінків RAL, де текстура дерева забарвлюється. Крім того, у нас є широкий вибір якісних тканин для оббивки стільця.
ПЕРЕВАГИ:
- оригінальний сучасний дизайн;
- зручне м'яке сидіння з тканини;
- покриття ніжок якісною фарбою (збільшує термін експлуатації);
- надійна стійка конструкція.
Зручна посадка забезпечує підвищений комфорт під час сидіння, це дасть змогу довго сидіти і не відчувати дискомфорт.
Обираючи цей виріб, ви отримуєте не просто якісні меблі, а частину авторської концепції від Lite.
Ми — українська компанія з власним виробництвом, яка створює унікальні дизайнерські меблі з натуральної деревини благородних порід.
У нашому асортименті — сім продуманих колекцій для різних стилів інтер’єру та функціональні рішення для кухні та їдальні, які ви можете замовити вже сьогодні - просто телефонуйте нам!
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 790 мм |
- Ціна: 4 999 ₴



